Powiat chojnicki, Brama Pomorza

Pobież Adobe Flash player

"Zaczęło się w głowie .. od pomysłu do przemysłu" 2011-05-02

zaczelo_sie_w_glowie_od_pomyslu_do_przemyslu

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu przedsiębiorców i inwestorów z doktorantami pomorskich uczelni wyższych i instytucji PAN, które odbędzie się 6 maja br. w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Spotkanie będzie okazją kontaktu przedstawicieli pomorskich przedsiębiorstw, które upatrują szanse na rozwój poprzez wdrożenie innowacyjnych rozwiązań, z młodymi naukowcami otwartymi na współpracę z partnerami binzesowymi.
Gościem specjalnym będzie dr Tomasz Kalkowskii z Cisco Systems w Dolinie Krzemowej w USA. Ponadto, uczestnicy spotkania będą mogli wziąć udział w panelu dyskusyjnym na temat praktycznych aspektów współpracy przedsiębiorstw z naukowcami.

Spotkanie odbywa sie w ramach projektów "INNO-pomorze - partnerstwo dla Innowacji oraz "InnoDoktorant - stypendia dla doktorantów", realizowanych przez Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

Przedstawiciele firm, którzy chcieliby wziąć udział w spotkaniu proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie Agencji Rozwoju Pomorza S.A.

powiat_chojnickigmina_chojnicemiasto_chojnicebrusyczerskkonarzynycew_logo