Powiat chojnicki, Brama Pomorza

Pobież Adobe Flash player

BUDOWA OGÓLNODOSTĘPNEGO WIELOFUNKCYJNEGO BOISKA SPORTOWEGO 2010-11-15

budowa_ogolnodostepnego_wielofunkcyjnego_boiska

„Budowa ogólnodostępnego wielofunkcyjnego boiska sportowego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Chojnicach, ul. Sukienników 13” to projekt zrealizowany w ramach „Programu budowy wielofunkcyjnych boisk sportowych ogólnie dostępnych dla dzieci i młodzieży”.

W ramach realizacji projektu powstało boisko wielofunkcyjne o wymiarach 22 m x 44 m wraz z bogatym wyposażeniem oraz ogrodzeniem terenu o wys. 4 m z bramą i furtką.

Boisko wielofunkcyjne zostało wykonane z nawierzchni poliuretanowej w technologii typu natrysk wraz z podbudową i drenażem liniowym. Ponadto boisko wyposażone zostało w boisko do piłki ręcznej, boiska do piłki siatkowej, boiska treningowego do piłki koszykowej oraz kort do tenisa ziemnego.

Realizacja projektu pozwoliła na wybudowanie publicznego boiska sportowego dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Chojnicach. Obiekt zapewnia właściwą realizację zajęć dydaktycznych z wychowania fizycznego. Beneficjent projektu, Powiat Chojnicki pozyskał na to zadanie prawie 150 tys. z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

 

powiat_chojnickigmina_chojnicemiasto_chojnicebrusyczerskkonarzynycew_logo