Powiat chojnicki, Brama Pomorza

Pobież Adobe Flash player

Debata "Odpowiedzialny biznes szansą na rozwój regionu"2011-03-30

odpowiedzialny_biznes_szansa_na_rozwoj_regionu

Agencja Rozwoju Pomorza S.A. w Gdańsku zaprasza do uczestnictwa w debacie pn."Odpowiedzialny biznes szansą na rozwój regionu", która odbędzie się 11 kwietnia o godz. 12.00 w siedzibie ARP S.A.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele pomorskich firm, administracji regionalnej oraz organizacji pozarządowych, środowiska akademickiego i mediów lokalnych. Eksperci podejmą tematy związane m.in. z odpowiedzialnością społeczną - nową koncepcją zarządzania w przedsiębiorstwie, współpracą sektorów na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz przedstawią dobre praktyki.
W czasie debaty zostanie zaprezetowany również najnowszy Raport "Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki 2010", w którym przedstawiono dobre praktyki firm z całej Polski.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w debacie prosimy przesłać swoje dane (imię i nazwisko, nazwę firmy lub organizacji) na adres e-mail: csrgdansk@fob.org.pl
Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem tel. 22 627 18 71 i na stronie internetowej projektu RespEn - Odpowiedzialna Przedsiębiorczość, realizowany przez ARP S.A.

powiat_chojnickigmina_chojnicemiasto_chojnicebrusyczerskkonarzynycew_logo