Powiat chojnicki, Brama Pomorza

Pobież Adobe Flash player

Inkubator Technologiczny w Centrum Edukacyjno – Wdrożeniowym w Chojnicach 2011-07-26

inf_o_it_w_cew

W ramach projektu „Centrum Edukacyjno – Wdrożeniowe w Chojnicach” zakończyły się prace budowlane polegających na zmodernizowaniu i zagospodarowaniu funkcjonalno – użytkowym budynku ‘starych młynów’ w Chojnicach.

W przebudowanym budynku Centrum Edukacyjno - Wdrożeniowego powstanie Inkubator Technologiczny, który ma na celu poprawę konkurencyjności oraz innowacyjności regionu poprzez wspieranie tworzenia i rozwoju podmiotów zakładanych i prowadzonych między innymi przez absolwentów i młodych ludzi, którzy za drogę rozwoju zawodowego obrali prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Inkubator Technologiczny oferuje podmiotom pomoc w uruchomieniu i prowadzeniu działalności gospodarczej poprzez udostępnienie infrastruktury, preferencyjne warunki najmu powierzchni biurowej oraz świadczenie usług doradczych.
Oferta Inkubatora Technologicznego skierowana jest w szczególności do podmiotów innowacyjnych opartych na wiedzy i nowoczesnych technologiach:
a) Podmiotów poszukujących wsparcia w fazie organizacyjnej.
b) Inkubatorów akademickich.
c) Podmiotów funkcjonujących na rynku do 12 miesięcy.

Podmioty zainteresowane umieszczeniem swojej firmy w Inkubatorze Technologicznym w Centrum Edukacyjno – Wdrożeniowym w Chojnicach prosimy o kontakt pod nr tel. /52/ 39 66 527

powiat_chojnickigmina_chojnicemiasto_chojnicebrusyczerskkonarzynycew_logo