Powiat chojnicki, Brama Pomorza

Pobież Adobe Flash player

Kalendarz Imprez na czerwiec 2015 - Czersk2015-06-08

kalendarz_imprez_czersk

Serdecznie zapraszamy na imprezy i wydarzenia, które będą miały miejsce na terenie naszej gminy w czerwcu! Już w ten weekend m.in. II Piknik Łęski oraz pierwszy marsz na orientację „Wilcze Tropy”. W czerwcu szereg widowiskowych imprez przygotowało także Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych, które zaprasza do Kwiek.

Przed nami już XVII edycja Festiwalu Pieśni Chóralnej oraz Piknik Seniorów, Stowarzyszeń i Kół Gospodyń Wiejskich w Rytlu. Miłośnicy wędkowania z pewnością ucieszą się na wieść o czerwcowych zawodach wędkarskich nad jeziorem Ostrowite. A w Noc Świętojańską tradycyjnie zapraszamy do Rytla, nad Wielki Kanał Brdy!

Czerwiec to także ważne jubileusze – jak choćby 140-lecie istnienia jednostki OSP w Odrach, które będziemy świętować 20 czerwca. Już niedługo także urodziny miasta – z tej ważnej okazji czerski Ośrodek Kultury przygotował wystawę starych fotografii, na którą zapraszamy do CIT w Czersku już od 27 czerwca.

Serdecznie zapraszamy!

——————————————————————-

Organizujesz otwarty piknik, festyn czy koncert? Poinformuj nas o tym! Zapraszamy organizatorów wszelkich imprez na terenie Gminy Czersk do współpracy! Napisz do nas! Poinformujemy o Twojej imprezie naszych Mieszkańców!

Inf. UM Czersk

powiat_chojnickigmina_chojnicemiasto_chojnicebrusyczerskkonarzynycew_logo