Powiat chojnicki, Brama Pomorza

Pobież Adobe Flash player

Przedsiębiorczość w terenie!2011-02-02

przedsiebiorczosc_w_terenie

Agencja Rozwoju Pomorza S.A. ma przyjemność zaprosić wszystkich uczniów pomorskich szkół ponadgimnazjalnych wraz z nauczycielami podstaw przedsiębiorczości do udziału w projekcie Przedsiębiorczość w terenie – Edukacja młodzieży z zakresu ekonomii i przedsiębiorczości poprzez organizację strategicznej gry terenowej.

Informujemy, że do udziału w wydarzeniu zgłosiło się już ponad osiem zespołów. Wszystkie zespoły proszone są o rozwiązanie zadania, które znajduje się na stronie: http://www.arp.gda.pl/index.php?strona=601

Na jego podstawie komisja konkursowa wyłoni osiem zespołów, które zostaną zaproszone do udziału w grze. Zadanie należy odesłać na adres e-mail: rafal.zabinski@arp.gda.pl do 9 lutego do godziny 16:00.

Przedsiębiorczość w terenie - Edukacja młodzieży z zakresu ekonomii i przedsiębiorczości poprzez organizację strategicznej gry terenowej

Jesteś uczniem szkoły ponadgimnazjalnej? Interesujesz się biznesem?Myślisz o studiach ekonomicznych? A może interesuje Cię prowadzenie własnej działalności gospodarczej? Agencja Rozwoju Pomorza i Narodowy Bank Polski zapraszają Ciebie i Twoich znajomych do udziału w przedsięwzięciu pn. "Przedsiębiorczość w terenie", które odbędzie się 17 lutego 2011 r.

"Przedsiębiorczość w terenie" to jednodniowa rozgrywka, w trakcie której odwiedzisz najważniejsze Instytucje Otoczenia Biznesu w Trójmieście, zapoznasz się z ich działalnością i możesz wygrać atrakcyjne nagrody.

W grze weźmie udział osiem trzyosobowych zespołów, któe zgodnie z zaplanowanym scenariuszem odwiedzą najważniejsze Instytucje Otoczenia Biznesu (np. Parki Naukowo-Technologiczne, Inkubatory Przedsiębiorczości, Punkty Konsultacyjne). W kazdej instytucji zespół będzie odpowiadać na przygotowane pytanie lub rozwiązywać zadanie. Na zespoły, które zdobędą największą ilość punktów czekają atrakcyjne nagrody, m.in strategiczne gry planszowe oraz książki o łącznej wartości:

I miejsce - 1600 PLN
II miejsce - 1200 PLN
III miejsce - 700 PLN

Do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy równiez nauczycieli przedsiębiorczości z terenu województwa pomorskiego, dla których przygotowaliśmy blok szkoleniowy obejmujący następujące zagadnienia:

•finansowanie działalności gospodarczej - aktualne informacje dotyczące możliwości pozyskiwania wsparcia finansowego na zakładanie i rozwijanie działalności gospodarczej,
•zakładanie i prowadzenie biznesu w Internecie,
•trening kreatywności - przedsiębiorczość, innowacja, twórcze myślenie.

Szczegółowych informacji na temat konkursu z przyjemnością udzieli Pan Rafał Żabiński pod nr. tel. 58 32 33 153 lub pod adresem e-mail: rafal.zabinski@arp.gda.pl

Więcej informacji na stronie: http://www.arp.gda.pl/index.php?strona=601

powiat_chojnickigmina_chojnicemiasto_chojnicebrusyczerskkonarzynycew_logo