Powiat chojnicki, Brama Pomorza

Pobież Adobe Flash player

Seminarium informacyjne pt. „Możliwości i zasady realizacji projektów dofinansowanych w formie Inicjatywy JESSICA”2011-06-02

seminarium_informacyjne_jessica

3 czerwca 2011 roku w „Sali Herbowej” Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego przy ul. Okopowej 21/27 w Gdańsku, odbędzie się seminarium informacyjne pt. „Możliwości i zasady realizacji projektów dofinansowanych w formie Inicjatywy JESSICA”.

Seminarium skierowane jest do potencjalnych projektodawców z obszaru następujących miast województwa pomorskiego: Brusy, Czarna Woda, Czarne, Czersk, Debrzno, Dzierzgoń, Gniew, Hel, Jastarnia, Kępice, Krynica Morska, Łeba, Miastko, Nowy Staw, Pelplin, Prabuty, Reda, Skarszewy, Skórcz, Ustka, Władysławowo, Żukowo.

Podczas spotkania uczestnicy otrzymają informacje na temat głównych typów projektów kwalifikujących się do finansowania w ramach Inicjatywy JESSICA, a także zapoznają się z zasadami tworzenia Zintegrowanych Planów Zrównoważonego Rozwoju Obszarów Miejskich.

Seminarium rozpocznie się o godz. 11.00. Więcej informacji na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego oraz pod pod nr telefonu: 58 32 68 142.

źródło: strona internetowa Departamentu Programów Regionalnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego

powiat_chojnickigmina_chojnicemiasto_chojnicebrusyczerskkonarzynycew_logo