Powiat chojnicki, Brama Pomorza

Pobież Adobe Flash player

VI Pomorskie Forum Przedsiębiorczości2011-05-10

vi_pomorskie_forum_przedsiebiorczosci

Już po raz szósty odbędzie się Pomorskie Forum Przedsiębiorczości. W tym roku po raz pierwszy Forum organizowane jest we współpracy z zagranicznym partnerem Turku Region Development Center.
Forum odbędzie się 26 maja 2011 r. w Pomorskim Parku Naukowo - Technologicznym w Gdyni.

Realizowane od 2006 roku Pomorskie Fora Przedsiębiorczości są okazją do wielu interesujących spotkań z przedstawicielami instytucji otoczenia biznesu a także udziału w licznych seminariach i warsztatach przygotowanych w odpowiedzi na zainteresowania i potrzeby zarówno aktualnych, jak i przyszłych przedsiębiorców.
Dzięki nim można nie tylko zdobyć podstawową wiedzę formalno-prawną z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, lecz również nabyć praktyczne umiejętności przydatne w biznesie – budowanie wizerunku firmy czy ekspansje na zagraniczne rynki.
Tegoroczna edycja forum będzie wydarzeniem partnerskim w ramach European Day Of The Entrepreneur organizowanym z Turku Region Development Center. Dzięki temu na Forum będzie okazja zaprezentować fińskie firmy reprezentujące przemysły kreatywne.

VI edycja Forum będzie się koncentrować wokół następujących tematów:
•Start - dostępne źródła finansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej, współpraca z inwestorem, ochrona własności intelektualnej młodej firmy;
•Rozwój - wizerunek firmy, komunikacja z klientem, pracownicy - potencjał twojej firmy, społeczna odpowiedzialność biznesu;
•Nowe rynki - fińskie przemysły kreatywne, od czego zacząć gdy myślimy o podboju zagranicznych rynków.

Więcej informacji, w tym formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie Agencji Rozwoju Pomorza S.A.

powiat_chojnickigmina_chojnicemiasto_chojnicebrusyczerskkonarzynycew_logo