Powiat chojnicki, Brama Pomorza

Pobież Adobe Flash player

Zapraszamy na Targi LifeStyle Expo w Warszawie 2011-08-25

targi_lifestyle_expo

Agencja Rozwoju Pomorza S.A. zaprasza pomorskich przedsiębiorców do udziału w zorganizowanym wyjeździe na Targi LifeStyle Expo w Warszawie w dniach 21-22 września 2011 r.

Lifestyle Expo to jedna z flagowych imprez organizowanych przez Radę Rozwoju Handlu Hongkongu, która ma na celu promowanie producentów z Hongkongu w krajach Europy. W Polsce impreza targowa odbędzie się po raz trzeci w dniach 21-23 września w Warszawie www.lifestyleexpowarsaw.com).

W tegorocznej edycji targów weźmie udział ok. 180 wystawców z Hongkongu i prowincji Guandong (Kanton), reprezentujących takie branże jak:
•elektronika,
•artykuły i sprzęt gospodarstwa domowego,
•akcesoria komputerowe i telefoniczne,
•odzież i modne akcesoria,
•upominki i artykuły reklamowe,
•zegarki i biżuterię.

Do kogo adresowane są targi? Dp przedsiębiorców reprezentujących firmy określonych branż, których charakter działalności związany jest z importem tj.: importerzy, sieci sklepów, hurtownicy, dystrybutorzy, domy towarowe, sklepy wysyłkowe, sklepy internetowe, sklepy detaliczne, producenci poszukujący podwykonawców, itp. Na targi przedsiębiorcy mogą wybrać się indywidualnie lub w zorganizowanej grupie.

Agencja Rozwoju Pomorza S.A. planuje zorganizować wspólny wyjazd przedsiębiorców z województwa pomorskiego na imprezę targową. Wspólny wyjazd to okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych z partnerami lokalnymi oraz możliwość uzyskania bardziej atrakcyjnych warunków przy wspólnych zamówieniach i negocjacjach z firmami chińskimi.

Więcej informacji, w tym formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie Agencji Rozwoju Pomorza S.A.

powiat_chojnickigmina_chojnicemiasto_chojnicebrusyczerskkonarzynycew_logo