Powiat chojnicki, Brama Pomorza

Pobież Adobe Flash player

Zarządzanie wzornictwem - bezpłatne warsztaty dla pomorskich przedsiębiorców2011-06-10

zarzadzanie_wzornictwem_

Zaprasza się przedsiębiorców do udziału w bezpłatnych warsztatach na temat zarządzania wzornictwem, które odbędą się 16-17 czerwca br. w Gdyni.

Warsztaty uzupełnią wiedzę dotyczącą m.in. zarządzania procesem wprowadzania na rynek nowego produktu, wzornictwa jako narzędzia konkurencyjności, metodologii współpracy z projektantami. Warsztaty są doskonałą okazją poprawienia umiejętności całego zespołu projektowego oraz nawiązania kontaktów biznesowych. Zajęcia przeznaczone są dla firm współpracujących lub planujących wdrażanie nowych produktów i współpracę ze studiami projektowymi.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu „Zaprojektuj Swój Zysk”, którego autorem jest Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Jednym z partnerów projektu jest Agencja Rozwoju Pomorza.

Szczegółowe informacje o najbliższych terminach, lokalizacjach warsztatów i rejestracji uczestników, a także materiały filmowe relacjonujące warsztaty ZSZ, które odbyły się w minionym roku, znajdują się na stronie zaprojektuj swój zysk.
Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 22 860 01 65.

powiat_chojnickigmina_chojnicemiasto_chojnicebrusyczerskkonarzynycew_logo