top of page

Uwaga! Bezpłatne szkolenie online - zarządzanie projektami innowacyjnymi.


Szanowni Państwo,


Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego ma zaszczyt serdecznie zaprosić wszystkich Innowatorów do udziału w cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje. Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy? realizowanych przez Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną.


24 marca 2021 r., godz. 10:00

Formuła online: Platforma MS Teams


Już 24 marca zatrzymamy się na przedostatnim przystanku „Od inspiracji do innowacji – wsparcie przy starcie”. Spotkanie dotyczyć będzie zarządzania projektami innowacyjnymi.


Podczas webinaru uczestnicy dowiedzą się jak powstają innowacyjne pomysły i poznają podstawowe źródła innowacyjności. Eksperci udowodnią jak ważne jest zrozumienie źródeł innowacyjności, zdradzą sposoby na ich optymalne wykorzystanie, przedstawią szczegóły dotyczące zarządzania innowacyjnymi projektami dofinansowanymi z UE oraz zainspirują do tworzenia innowacyjnych projektów.


W ramach spotkania przedstawiona zostanie metodyka zarządzania innowacyjnymi projektami. Uczestnicy zaczerpną wiedzy w jaki sposób budować i zarządzać zespołem projektowym w kontekście innowacji.


W ostatniej części spotkania słuchacze będą mieli możliwość przedyskutowania nurtujących kwestii podczas sesji „Pytań i odpowiedzi” z ekspertami – trenerem biznesu Panią Paulą Wąsowską, DBA i praktykiem, który pomaga przedsiębiorcom m.in. w pozyskiwaniu dofinansowania z UE - Panem Karolem Bober.


Zapraszamy do rejestracji za pośrednictwem formularza:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=ow85KKZC7kipw5YDoAwSpYeRcgWcnMxFj6a3ZZWKTFtUQjM3RzJWVlFFMUcyU1NTU1VaQUpTTVYySS4u


Szczegółowa agenda wydarzenia dostępna w załączeniu.


Link do spotkania zostanie przesłany w dniu wydarzenia.


Spotkanie tematyczne jest realizowane w ramach projektu pt. „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania”, finansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa 1. Komercjalizacja wiedzy, Działanie 1.1. Ekspansja przez innowacje, Poddziałanie 1.1.1. Ekspansja przez innowacje – wsparcie dotacyjne.

28 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page